Požehnání a prosba ze Svaté Hory

Milí přátelé Dvou Srdcí Lásky! S radostí vám oznamujeme, že se nám s vaší pomocí podařilo rozšířit naši kapli na Svaté Hoře,

zahájit budování vstupní brány a zdi okolo Sv. Hory.

I nadále vás prosíme o modlitební a finanční pomoc. Teď zvláště s dokončením zdi okolo Svaté Hory a na nákup křovinořezu na sečení vysoké trávy.

Také teď do Orlu přijedou všichni biskupové Nigérie (okolo 70ti) na 9ti denní setkání, což se nikdy předtím nestalo. Je to pro nás úžasná příležitost rozšířit povědomí o Dvou Srdcích Lásky. Je to dárek od P. Marie k jejím narozeninám. Setkání začne v den jejích narozenin. Setkání Biskupské konference Nigérie je od 8. do 16. 9.

Otec Láska říkal, že máme příležitost jako slepý Bartimaios (jeho svatý patron), který, když slyšel, že Ježíš prochází kolem, křičel, aby ho Ježíš slyšel, přestože jej všichni od toho odrazovali.

Připravujeme pro každého biskupa dárek: knihu poselství (nové rozšířené vydání) a knihu M. Chukwuemeky (její doktorskou práci Jednota Dvou Srdcí Lásky), vše v tašce s natištěným obrázkem Svatých schodů a Dvou Srdcí Lásky. Pro tisk také potřebujeme vaši pomoc! Děkujeme! Vaše jména jsou zapsaná mezi těmi kteří nám pomáhají budovat Svatou Horu: Boží Trůn, nebe na zemi.

Svatá Hora je vaším domovem. Zrekonstruovaný dům pro hosty čeká i na vaši návštěvu.

V modlitbě

s. Anežka Ihemeredinma


Přispět lze na účet Spolku